Vyhledávání

Heureka

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Pojízdná skříň na nářadí YAMOTO

ESSOX

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

PROJAHN 5224 ráčna 1/2" s otočnou rukojetí a přesuvným čtyřhranem

Běžná prodejní cena:

1.499 Kč

Ušetříte:

409 Kč

-27 %

1.090 Kč
900,80 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 1.145 Kč

Dostupnost:

skladem

Výrobce:

PROJAHN

Kód:

28384

Bonusové body:

22

PROJAHN 5224 ráčna 1/2" s otočnou rukojetí a přesuvným čtyřhranem

PROJAHN 5224 ráčna 1/2" s otočnou rukojetí a přesuvným čtyřhranem

Tato 1/2" ráčna lze používat jako běžná ráčna, pomocí otočné rukojeti je pak zvláště vhodná do míst, kde chybí prostor pro běžný pohyb ráčny: například pro montáže topení, klimatizací, motorů, výfuků, převodovky atp. Pro povolení nebo utažení stačí pouze malé otočení držadlem ráčny jakýmkoli směrem. Pro otáčení nasazené hlavice postačí pouze pár milimetrů prostoru.
Rukojeť je příjemná do ruky se "šroubovákovou ergonomií" z dvousložkového materiálu s vnitřním čtyřhranem 1/4" na konci rukojeti, pomocí kterého je možno ráčnu prodloužit například T nástavcem.
Spolehlivý a odolný přepínací mechanismus pomocí systému přesuvného čtyřhranu. Stačí zatlačit upínací čtyřhran, otočit ráčnu.
Perfektní ozubení optimálně zakalené pro maximální dobu životnosti. Přenos velkého kroutícího momentu je umožněn záběrem několika zubů ráčny současně. Počet zubů v převodu: 60
(vyobrazený nástavec není součástí dodávky)

Upínací čtyřhran: 1/2"
Celková délka: 29cm

Rozměr upínacího čtyřhranu:

1/2"

Nový příspěvek

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.