Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

BOOGIE ENERGY PILL kondicionér do paliva DifferEco 10 tablet

Běžná prodejní cena:

690 Kč

Ušetříte:

100 Kč

-14 %

590 Kč
487,60 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 620 Kč

Dostupnost:

skladem

Výrobce:

BOOGIE ENERGY PILL

Kód:

27953

Bonusové body:

13

BOOGIE ENERGY PILL kondicionér do paliva DifferEco 10 tablet

Aditivum a kondicionér do paliva BOOGIE ENERGY PILL - DifferEco

Palivové aditivum a kondicionér DifferEco využívá technologii BOOGIE ENERGY PILL a je určen pro benzín, naftu, ethanol a LPG.

Co vše získáte používáním aditiva do paliva DifferEco - BOOGIE ENERGY PILL:

 • snižuje emise výfukových plynů o 30–50 %
 • odstraňuje karbonové usazeniny z motoru
 • snižuje spotřebu paliva až o 15% *
 • čistí celý palivový systém a zamezuje tvorbě karbonizačních úsad
 • snižuje hlučnost motoru
 • zajišťuje vyšší výkon motoru dokonalým prohořením paliva a optimálním procesem spalování
 • prodlužuje životnost zapalovacích svíček, pístů, ventilů, vaček, trysek a filtru pevných částic

Díky složení palivového kondicionéru DifferEco - BOOGIE ENERGY PILL dosahujeme úspory hned třikrát:

 1. Okamžitá úspora na palivu až 15 %* Boogie energy pill atestováno nezávislou laboratoří
 2. Následné úspory na servisních pracích a náhradních dílech cca 5.000 až 10.000 Kč ročně
 3. Prodloužení životnosti motoru až o 40 %, dle nezávislých testů na různých vědeckých pracovištích.

*Úsporu paliva až 15% uvádí Technický list z nezávislé laboratoře NTL. V mnohých případech byla v reálném provozu naměřena úspora vyšší (až 23%).

Aplikace palivového aditiva DifferEco - BOOGIE ENERGY PILL:

Kondicionér DifferEco - Boogie energy pill je dodáván ve formě tablet. Jedna tableta je určena na 40 litrů paliva. Tabletu je možné rozlomit na polovinu za účelem natankování 20-ti litrů. Tabletu vhoďte do nádrže vašeho vozu nalévacím otvorem a následně natankujte. Pro dosažení stálých výsledků používejte kondicionér DifferEco trvale.

Kondicionér do paliva DifferEco - BOOGIE ENERGY PILL - co za tím stojí?

Jedná se o kondicionér nejvyšší generace s high-tech složením, který se dokonale a beze zbytku rozpustí v palivu. Jedna ze tří hlavních složek našeho kondicionéru se nazývá Ferrocene. Ten zajišťuje ve spalovacích komorách dokonalé prohoření a využití paliva.
Veškeré palivo shoří v rámci expanzního cyklu ve spalovacích komorách. Vzniklé chemické reakce společně s lepším prohořením paliva zároveň pozvolna odstraňují karbonizační úsady ze spalovacích prostor. Druhou hlavní složkou je bavlníkový olej, který tvoří kluzný film, čímž se podstatně snižuje koeficient tření a je zajištěn hladší
chod motoru. Třetí hlavní složkou je účinný emulgátor. Všechny tři složky mají navíc synergický efekt, kde jedna složka posiluje účinnost druhé.

 

O projektu DifferEco:Kondicionér DifferEco využívá technologii BOOGIE ENERGY PILL

Projekt DifferEco hledá technologie, které umožní ozdravovat naši planetu a souběžně využívat prostředků zpříjemňujících život. Mnohé vážné či smrtelné nemoci vznikají jako důsledek znečištěného ovzduší. Tyto skutečnosti byly impulsem pro vznik projektu DifferEco, který se v první fázi zaměřil na problematiku dotýkající se zlepšení znečištěného ovzduší.
Projekt DifferEco zavádí doposud jedinou technologii na rychlé snížení emisí u dopravních prostředků využívajících spalovací motory. Díky tomu se všem motoristům nabízí řešení, které je zcela jednoduché, nikoho neomezuje, je finančně návratné a přitom je to nejefektivnější ze všech dosud dostupných řešení, jak redukovat emise výfukových plynů. Používáním této technologie v autech, lodích i strojích dochází k výraznému snížení emisí, vyčištění motoru, zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby paliva.
Staňte se členy projektu DifferEco a využívejte výhod. Více informací na www.differeco.com

 • Super

  od Jan Marek 9.2.2015 v 12:02

  Tablety Boogie Energy už nějakou dobu používám. Fungují ! Jsem rád, že si je teď tady můžu objednávat spolu s nářadím a ušetřit za dopravné. Díky.

  Odpovědět

  • RE: Super

   od Honza 14.9.2016 v 16:36

   Mitsubishi carisma 1.6, najeto 130 tisíc. Využito 20 těchto tablet . Svíčky staré 15 tisíc km, olej cca 11 tisíc km. Změřené emise před STK: CO : 0.000 (NULA!), HC : 9 (ano devět!) ppm. A to ty emise měřil poctivě stál jsem vedle technika. Kdybych to neviděl na vlastní oči neuvěřím. To jsou hodnoty který nemá ani novej mercedes. Bohužel nemohu porovnat s předchozími hodnotami- s tímto autem jsem byl na STK jen jednou. Buď to fakt funguje nebo Japonci vyrábějí zázračný motory..:o)

   Odpovědět

Nový příspěvek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.