Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

ELONGATED - pařeniště - fóliovník

Zboží není určeno k prodeji

Dostupnost:

nedostupné

Výrobce:

HECHT

Kód:

25759

ELONGATED - pařeniště - fóliovník

Fóliovníku HECHT GREENHOUSE ELONGATED

Popis produktu fóliovníku GREENHOUSE ELONGATED:
Fóliovník HECHT GREENHOUSE ELONGATED je vyroben ze silné a odolné PE fólie zpevněné textilními vlákny s rámem z plastových profilů. Kostra foliovníku je zhotovena z odolných plastových profilů, díky kterým je možné fóliovník velice snadno rozebrat a uklidit. Potah tvoří textilní PE fólie odolná proti roztržení, vlivům počasí a UV záření.
Fóliovník HECHT ELONGATED vhodný k pěstování okrasných květin, zeleniny nebo předsadby. Na vrchní stanějsou dvě okna pro snadný přístup k rostlinám, které zároveň slouží k regulaci teploty uvnitř fóliovníku. Ve fóliovníku je možné již od dubna pěstovat jarní saláty, skleníkové saláty, listové nebo ledové saláty, předsazovat rajčata, brukev, zelí, květák, brokolici, jahody, bylinky a spoustu další zeleniny. Po přesazení do záhonu pak můžete fóliovník použít pro předstadbu další zeleniny, která tak bude chráněna před výkyvy počasí. Fóliovník tak najde využití po většinu sezóny a zelenina se vám odmění chutnými a zdravými plody.

Parametry fóliovníku HECHT GREENHOUSE ELONGATED:
Šířka: 180 cm
Délka: 90 cm
Výška: 92 cm

 • NÁHRADNÍ FOLIE

  od Rostislav Chalupa 24.4.2016 v 22:58

  Dobrý den, bylo by možné si objednat pouze folii k pařeništi Elongated? Předem děkuji.

  Odpovědět

  • RE: NÁHRADNÍ FOLIE

   od nako.cz - Zdeněk Hochman 26.4.2016 v 09:37

   Dobrý den, na fóliovník Elongated dovozce bohužel náhradní plachty v nabídce nemá. Nejsme tedy schopni tuto plachtu samostatně dodat.

   Odpovědět

Nový příspěvek

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.