Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

KING GRILL SMART plechový plynový gril

Zboží není určeno k prodeji

Dostupnost:

nedostupné

Výrobce:

KING GRILL

Kód:

27601

KING GRILL SMART plechový plynový gril

Plynový gril KING GRILL SMART

Popis produktu plynový gril KING GRILL SMART:
Velice praktický skládací plechový plynový gril. Po složení se díky kolům snadno převáží, při uložení nezabírá skoro žádné místo, dokonce se snadno vejde i do kufru auta. Díky tomu jej snadno vezmete i například na dovolenou. Složení je velice snadné, po uvolnění pojistky je gril složený do jedné minuty.

V rozloženém stavu má tento plynový gril dva praktické odkládací stolky. Ventil regulace hořáku je zde oproti běžným grilům umístěn netradičně pod pravým stolkem, aby se během manipulace ve složeném stavu předešlo jeho poškození náhodným nárazem. Nechybí zde ani piezo zapalovač hořáku, díky jemuž elektrická jiskra hořák zapálí jediným stisknutím tlačítka.

Výhodou plynových grilů je jejich snadné a rychlé použití. Protože odpadá složité rozdělávání ohně, bez dlouhých příprav můžete začít grilovat okamžitě po zapálení hořáku. Plynové grily bývají často zavrhovány s odůvodněním, že oproti grilům na dřevěné uhlí nedodají pokrmům správnou chuť a vůni kouře. Ovšem snadná obsluha a rychlost plynových grilů je důvodem, proč je pro skutečné milovníky grilování ideálním řešením vlastnit oba typy grilů. Gril na uhlí lze využívat například při posezení s přáteli o víkendech a plynový gril mít třeba jako pohotovostní pro rychlou a snadnou přípravu jídla odpoledne v pracovní den.

Parametry produktu plynový gril KING GRILL SMART:
Délka: 104cm
Šířka: 45cm
Výška: 93cm

Nový příspěvek

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.