Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

KING GRILL SMOKER vodní gril třídílný

Zboží není určeno k prodeji

Dostupnost:

nedostupné

Výrobce:

KING GRILL

Kód:

27310

KING GRILL SMOKER vodní gril třídílný

Vodní gril s teploměrem a chromovými rošty KING GRILL SMOKER

Popis produktu třídílný vodní gril KING GRILL SMOKER:

Vodní gril je převratné zařízení, které umožní přípravu pokrmů na mnoho způsobů. Uvnitř třídílného a snadno rozebíratelného těla grilu King Gril Smoker se nad topeništěm ukrývají postupně dva grilovací rošty a odkapávací nádoba. Záleží jen na uživateli a jeho fantazii, jakým způsobem zařízení použije. V základu lze například využít pouze jeden rošt pro běžné grilování. Pokud do odkapávací nádoby pod grilovacím roštem nalijete vodu, rázem se zařízení přemění na "vodní gril", kdy je pokrm připravován nad vodní lázní v páře.
Podle způsobu použití je ve vodním grilu je možné i například udit nebo opékat, případně grilovat na spodním roštu a zároveň zapékat na horním roštu. Způsobů použití je skutečně mnoho. Pro snadnou kontrolu stavu pokrmů jsou oba soudní díly vybaveny dvířky, gril je opatřen madly z odolného materiálu, který minimalizuje přenášení tepla. Díky tomu lze za dodržení bezpečnostních podmínek snadno manipulovat i s rozpálenými díly během grilovaní. Na víku grilu je přehledný teploměr, pro regulaci teploty a proudění vzduchu je na víku i otočný vzduchový ventil.

Vodní gril - grilujte cokoli rychle a bez otáčení:

Vodní gril můžete použít k úpravě všech druhů masa – kuřecího, krůtího, hovězího, vepřového, skopového i ryb. Celé kuře ve vodním grilu ugrilujete za cca 90 minut, 10-20 minut trvá příprava steaku. Jako přílohu si můžete opéct brambory, různou zeleninu nebo třeba houby. Ve vodním grilu se maso griluje ve směsi teplého vzduchu, vodní páry a dýmu, která uvnitř vodního grilu proudí všemi směry, takže potraviny není potřeba na roštu otáčet. Díky kopulovité poklici funguje vodní gril podobně jako horkovzdušná trouba. Díky tomuto efektu je doba grilování zhruba stejná jako na běžném grilu, přestože se při grilování ve vodním grilu používá nižší teplota. Maso navíc zůstává šťavnaté.

Rozměry produktu vodní gril KING GRILL SMOKER:

  • Délka: 47,5 cm
  • Šířka: 40,5 cm
  • Výška: 80 cm
  • Tloušťka plechu těla: 0,7mm
  • Tloušťka plechu nožiček: 0,8mm
    Stabilnější oproti tenčím konstrukcím konkurenčních grilů.

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.