Vyhledávání

Heureka

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

HECHT 129 BTS motororvý křovinořez

2.490 Kč
2.057,90 Kč bez DPH

Dostupnost:

skladem

Výrobce:

HECHT

Kód:

29336

Bonusové body:

34

HECHT 129 BTS motororvý křovinořez

Motorový křovinořez HECHT 129 BTS s dělitelnou hřídelí

Popis produktu motorový křovinořez HECHT 129 BTS:

Praktický a lehký motorový křovinořez HECHT se strunovou hlavou a kovovým kotoučem. Křovinořez je vybaven 2-taktním benzínovým motorem o výkonu 1,1 HP, který si spolehlivě poradí i s hustším porostem. Díky kvalitnímu úhlovému převodu je výkon bezpečně a spolehlivě přenášen na žací ústrojí. Stroj je vybaven kvalitním tříramenným kovovým kotoučem a dvou-strunovou poloautomatickou hlavou a krytem s odřezávačem struny – je-li struna opotřebovaná, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepat o zem, a struna se automaticky vysune. Odřezávač ji pak automaticky upraví na potřebnou délku. Během sečení tedy nemusíte neustále ručně strunu odmotávat.

Pro pohodlné a bezpečné držení při práci jsou madla rukojeti ergonomicky tvarovaná a opatřená protiskluzovou vrstvou, spínač plynu je také vybaven pojistkou. Celá rukojeť se dá nastavit do optimálního úhlu dle postavy uživatele. Díky nízké hmotnosti jen 5,9 kg a nastavitelnému ramennímu popruhu pro zavěšení je práce s křovinořezem příjemná a zbytečně nevysiluje.

Pro lepší skladování a transport je stroj vybaven snadno dělitelnou hřídelí, díky které jej lze v rychlosti složit na polovinu. Součástí balení je i popruh, žací kotouč, strunová hlava a drobné nářadí pro výměnu kovového kotouče a strunové hlavy.

Parametry produktu motorový křovinořez HECHT 129 BTS:

  • Pracovní záběr: 43 cm
  • Hmotnost: 5,9 kg
  • Obsah motoru: 26 cm3
  • Výkon: 1,1 HP
  • Pohon: 2-taktní spalovací motor Hecht
  • Dělitelná hřídel

Motor:

2-taktní

Druh motoru:

Benzínový

Výrobce motoru:

HECHT

Hmotnost:

5,9 kg

Objem motoru:

26 cm3

Výkon motoru:

1,1 HP

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.