Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

NEO TOOLS 08-820 digitální momentový klíč 20-200 Nm, 1/2"

Běžná prodejní cena:

7.450 Kč

Ušetříte:

460 Kč

Lze na splátky:

ano

-6 %

6.990 Kč
5.776,90 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 7.340 Kč

Essox - nákup na splátky

Dostupnost:

na dotaz

Výrobce:

NEO TOOLS

Kód:

29581

Bonusové body:

393

NEO TOOLS 08-820 digitální momentový klíč 20-200 Nm, 1/2"

Digitální momentový klíč NEO TOOLS 08-820 

Výhodná cenová AKCE platná pouze do vyprodání skladových zásob, omezený počet kusů.

Elektronický digitální momentový klíč 1/2" NEO TOOLS 08-820 s délkou 580 mm a měřicím rozsahem 20-200 Nm je nástroj pro vysoce přesné utahovací operace. Má paměť posledních 10 zobrazených měření, 3-stupňovou zvukovou i optickou signalizaci a snadno čitelný displej. Čtyřhran pro uchycení hlavic je v nejběžnejším rozměru 1/2“. Hlavice klíče má funkci ráčny. Pracovní komfort je zajištěn ergonomickou rukojetí vyrobenou z biplastového materiálu. Tento digitální momentový klíč je napájen třemi bateriemi AA 3V (nejsou součástí dodávky), které jsou uloženy v rukojeti, díky čemuž je jejich výměna velice rychlá a snadná. Elektronika klíče umožňuje volbu měřící jednotky metrické (DIN) nebo anglické (SAE). Dodává se v praktickém plastovém kufříku. Zárukou kvality a spolehlivosti výrobku je certifikát společností TÜV Rheinland.

  • Pracovní rozsah: 20-200 Nm
  • Upínací čtyřhran: 1/2"
  • Délka: 580mm

 

O značce NEO TOOLS:
Nástroje a nářadí NEO TOOLS jsou vyráběny s využitím pokrokových a prověřených materiálů, jako příklad můžeme uvést legované oceli S2 se zvýšenými kvalitativními vlastnostmi, které se používají při výrobě bitů, speciální vysokorychlostní oceli pro frézovací nástroje a nůžky nebo ostří pokryté titanem. Nové materiály jsou používány nejen pro pracovní části nástrojů, ale i pro plastové držadla a rukojeti, které disponují lepšími fyzikálními a chemickými vlastnostmi: jsou odolné vůči chemikáliím, minerálním olejům a mazivům. Materiály používané k výrobě jsou pečlivě vybírány s důrazem na následnou funkčnost a design nástrojů NEO TOOLS. Nové materiály v kombinaci s nejnovějšími technologiemi jsou našim vzorcem pro vysoce kvalitní a spolehlivé nástroje. Moderní technologie třech zkosení je použita pro výrobu NEO TOOLS čepelí, které tak vynikají dlouhotrvající ostrostí a hladkým řezem. Titanové pokrytí ostří je standardem pro naše nástroje. Také pily potažené teflonem jsou více odolné, se zvýšenou účinností a nižším řezným odporem. Stabilní a vysoká kvalita výroby je standard pro kompletní sortiment značky NEO TOOLS. Design všech nástrojů značky NEO TOOLS je ergonomicky a esteticky vyrovnaný. Jednotné spojení v podobě barev grafitové a oranžové tvoří jednodušše rozpoznatelné schéma všech nástrojů a jejich obalů. Moderní vzhled a vysoká funkčnost v praxi je znakem pro nástroje NEO TOOLS.

Rozměr upínacího čtyřhranu:

1/2"

Utahovací moment min.:

20 Nm

Utahovací moment max.:

200 Nm

Nový příspěvek

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.