Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

NEO TOOLS 18-106 kleště nýtovací pákové Al,Fe,Cu,Inox 3,2-6,4mm 480mm

Běžná prodejní cena:

2.590 Kč

Ušetříte:

524 Kč

-20 %

2.066 Kč
1.707,40 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 2.169 Kč

Dostupnost:

skladem

Výrobce:

NEO TOOLS

Kód:

29582

Bonusové body:

48

NEO TOOLS 18-106 kleště nýtovací pákové Al,Fe,Cu,Inox 3,2-6,4mm 480mm

Pákové kleště na trhací nýty NEO TOOLS 18-106 

Nýtovací pákové kleště na slepé – trhací nýty z oceli, nerezové oceli, hliníku, mědi o průměru 3,0 až 6,4 mm. Tyto pákové nýtovací kleště jsou vhodné pro profesionální použití ve stavebnictví a průmyslu. Ruční pákové nýtovačky NeoTools 18-106 utrhnou i ty největší nýty z tvrdých materiálů, jako je ocel a nerezová ocel. Dvě čelisti zajišťují pevný úchop nýtu a odstraňování odpadních trnů. Prodloužená ramena umožňují práci s menší námahou. Pohodlné, rychlá výměna čelistí. Spolehlivost a funkčnost těchto kleští na trhací nýty je certifikována společností TÜV Rheinland.

  • Vhodné pro nýty: hliník, ocel, netez ocel, měď
  • Pro nýty průměru 3,2 / 4,0 / 4,8 / 6,0 / 6,4 mm
  • Celková délka kleští: 480cm
  • V dodávce 5 kusů koncovek


O značce NEO TOOLS:
Nástroje a nářadí NEO TOOLS jsou vyráběny s využitím pokrokových a prověřených materiálů, jako příklad můžeme uvést legované oceli S2 se zvýšenými kvalitativními vlastnostmi, které se používají při výrobě bitů, speciální vysokorychlostní oceli pro frézovací nástroje a nůžky nebo ostří pokryté titanem. Nové materiály jsou používány nejen pro pracovní části nástrojů, ale i pro plastové držadla a rukojeti, které disponují lepšími fyzikálními a chemickými vlastnostmi: jsou odolné vůči chemikáliím, minerálním olejům a mazivům. Materiály používané k výrobě jsou pečlivě vybírány s důrazem na následnou funkčnost a design nástrojů NEO TOOLS.
Nové materiály v kombinaci s nejnovějšími technologiemi jsou našim vzorcem pro vysoce kvalitní a spolehlivé nástroje. Moderní technologie třech zkosení je použita pro výrobu NEO TOOLS čepelí, které tak vynikají dlouhotrvající ostrostí a hladkým řezem. Titanové pokrytí ostří je standardem pro naše nástroje. Také pily potažené teflonem jsou více odolné, se zvýšenou účinností a nižším řezným odporem. Stabilní a vysoká kvalita výroby je standard pro kompletní sortiment značky NEO TOOLS.
Design všech nástrojů značky NEO TOOLS je ergonomicky a esteticky vyrovnaný. Jednotné spojení v podobě barev grafitové a oranžové tvoří jednodušše rozpoznatelné schéma všech nástrojů a jejich obalů. Moderní vzhled a vysoká funkčnost v praxi je znakem pro nástroje NEO TOOLS.

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.