Vyhledávání

Heureka

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

NAREX - autorizovaný prodejce

RainBird

Platební brána GoPay

Facebook

Aku pásové pily

Ruku v ruce se zdokonalováním akumulátorových technologií dochází také k rozšiřování sortimentu nářadí, které lze pomocí akumulátorů pohánět. Moderní aku Li-Ionové baterie poskytují vysoký výkon a kapacitu, která dokáže napájet i stroje, s vysokými nároky na zdroj energie. Mezi toto aku nářadí patří například také ruční aku pásové pily. Pásové pily díky své přesnosti, rychlosti řezání, nízkým nárokům na obsluhu i bezpečnosti a širokému rozsahu použití, představují výborný stroj na dělení oceli, lehkých i barevných kovů.
Akumulátorová pásová pila na kov představuje novinku mezi aku nářadím. Vzhledem ke svým rozměrům jsou ruční aku pásové pily vhodné k řezání ocelových a jiných profilů na stavbách, v dílnách, v údržbě apod. Vyznačují se velice rychlým a přesným řezem bez otřepů. Velkou výhodou aku pásových pil oproti úhlovým bruskám je provoz téměř bez jisker. Díky akumulátoru není pohon pásové pily závislý na zdroji elektrické energie a obsluha není kabelem omezována v pohybu.

Volby:

Výrobce:

Cena:

Zobrazení:

METABO MBS 18 LTX 2.5 aku pásová pila bez baterie 613022850

METABO MBS 18 LTX 2.5 aku pásová pila bez baterie 613022850

skladem

8.190 Kč
9.184 Kč

Aku pásová pila na kov METABO MBS 18 LTX 2.5Popis aku pásové pily na kov METABO MBS 18 LTX 2.5:Lehká akumulátorová ruční pásová pila METABO pro přesné ř...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.