Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

HERON EGM 60 AVR-3 elektrocentrála 6000W ( 8896112 )

Běžná prodejní cena:

27.990 Kč

Ušetříte:

3.500 Kč

Lze na splátky:

ano

-13 %

24.490 Kč
20.239,70 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 25.715 Kč

Essox - nákup na splátky

Dostupnost:

skladem u dodavatele

Výrobce:

HERON

Kód:

11343

Bonusové body:

197

HERON EGM 60 AVR-3 elektrocentrála 6000W ( 8896112 )

HERON EGM 60 AVR-3 elektrocentrála

Popis produktu HERON EGM 60 AVR-3:
Benzínová elektrocentrála HERON EGM 60 AVR-3 je jedním z nejvýkonnějších třífázových generátorů Heron. Elektrocentrála je osazena osvědčeným motorem Heron s ventilovým rozvodem OHV. Elektrická část je vybavena AVR regulací výstupního napětí.
Celková konstrukce elektrocentrály je založena na masivním trubkovém rámu, ve kterém je osazena samotná elektrocentrála. Rám ji chrání před poškozením a slouží pro snadné přenášení.
Elektrocentrála poskytuje třífázové výstupní napětí 400 V a tři jednofázové okruhy 230 V. Tím je předurčena pro napájení velkých točivých strojů a strojů vyžadujících třífázové napájení. Samozřejmě lze připojit i spotřebiče na 230 V, ale pouze do 1/3 jmenovitého výkonu elektrocentrály (výkon je rozdělen na tři samostatné výstupy 230 V). Hodí se pro mobilní servisní vozy a dílny, na stavbu či pro napájení chalupy. Může sloužit i jako záložní zdroj energie. Tuto elektrocentrálu lze použít i pro napájení svářecích agregátů napájených 400V napětím (viz. tabulka níže).

Základní specifikace elektrocentrály:
* Typ: Heron EGM 60 AVR-3
* Počet fází: 3
* Napětí / frekvence: 1 x 400 V, 3 x 230V / 50Hz
* Výkon maximální: 6000 W/400V, 3x2200 W/230V (špičkový výkon, který nelze odebírat dlouhodobě)
* Výkon jmenovitý: 5000 W/400V, 3x2000 W/230V (výkon který lze odebírat nepřetržitě)
* Účiník cos ?: 1/0,8

Spalovací motor :
* Zážehový, čtyřtaktní, jednoválec s OHV rozvodem, typ ST188F
* Obsah válce: 389 ccm
* Zapalování: T.C.I. (tranzistorové, bezkontaktní)
* Chlazení: nucené, vzduchem
* Vrtání x zdvih válce 88 x 64 mm
* Objem oleje v motoru: 1,1 l
* Maximální výkon motoru: 9000W (13HP) / 4000 min-1
* Kroutící moment 25Nm / 2500 min-1
* Palivo: bezolovnatý benzín minimálně 91 oktanů
* Spotřeba paliva: 0,5 l / kWh při 75% zatížení
* Objem nádrže: 25 l
* Startování: ručně
* Hmotnost motoru (bez náplní): 34 kg
* Zapalovací svíčka: Brisk - LR17YC, NGK-BPR5ES nebo její ekvivalent

Generátor:
* Typ generátoru: třífázový synchronní
* AC jmenovitý proud: 12,5A/400V (střídavý proud)
* DC jmenovitý proud: 8,3A/12V (stejnosměrný proud)
* Třída izolace B
* Krytí IP 23

Další informace a výbava:
* Hmotnost (bez náplní): 87 kg
* Rozměry (výška x šířka x délka) 570 x 690 x 520 mm
* Naměřený akustický výkon: (ISO 1168-1) 108 dB(A)
* Elektrocentrála je vybavena jednotkou AVR, která účinně reguluje výstupní napětí, takže lze bez rizika napájet i přístroje s jemnou elektronikou
* Vybaveno měřičem motohodin
* Vybaveno automatickou kontrolou množství motorového oleje a při jeho nedostatku odstaví motor čímž ho chrání před poškozením
* Voltmetr pro kontrolu napětí

Příslušenství:
* Klíč na svíčku
* Návod k použití

Výhody:
Jedním z nejdůležitějších parametrů elektrocentrál Heron je, že ani při plném jmenovitém zatížení nepracují na pokraji svých sil a uváděné technické parametry splní s rezervou. Jsou spolehlivé a už v sériové výbavě jsou vybavené moderními technologiemi, které jsou obvykle dostupné jen jako nadstandardní výbava za příplatek.
Generátory Heron jsou vybavené automatickým elektronickým systémem vyrovnávání napětí a díky kvalitě výstupního napětí (vyhlazení ±5%) tak umožňují napájení i citlivých elektronických zařízení.
Ve výbavě generátorů Heron s výkonem nad 2kW je také digitální měřič motohodin, který zjednodušuje odečet servisních intervalů a odpracovaných hodin.
Všechny generátory jsou vybavené automatickým systémem kontroly stavu oleje, který v případě nízké hladiny motor vypne a zabrání tak jeho poškození (nenahrazuje však předepsané úkony kontroly oleje při provozu).
Rámové elektrocentrály jsou osazené synchronním alternátorem s kvalitním vinutím, odolným tepelným náporům při dlouhodobé zátěži. Usazení v masivním ochranném rámu chrání stroj před poškozením a ulehčuje jeho přepravu. Jejich konstrukce nevyžaduje za podmínek ČSN-ISO 8528-8 uzemnění.
Jednofázové a třífázové elektrocentrály Heron industriální řady představují ideální zdroj stabilního napětí na stavbách, při montážních pracech v terénu, v mobilních servisních jednotkách, ale také pro rekreační účely na chatách, zahradách apod. Díky systému regulace napětí jsou vhodné pro napájení elektrického nářadí a elektromotorů, topných a osvětlovacích těles či svářecích agregátů (některé typy). Lze je využít také jako spolehlivý záložní zdroj energie.motohodin, který zjednodušuje odečet servisních intervalů a odpracovaných hodin.
Všechny generátory jsou vybavené automatickým systémem kontroly stavu oleje, který v případě nízké hladiny motor vypne a zabrání tak jeho poškození (nenahrazuje však předepsané úkony kontroly oleje při provozu).
Rámové elektrocentrály jsou osazené synchronním alternátorem s kvalitním vinutím, odolným tepelným náporům při dlouhodobé zátěži. Usazení v masivním ochranném rámu chrání stroj před poškozením a ulehčuje jeho přepravu. Jejich konstrukce nevyžaduje za podmínek ČSN-ISO 8528-8 uzemnění.
Jednofázové a třífázové elektrocentrály Heron industriální řady představují ideální zdroj stabilního napětí na stavbách, při montážních pracech v terénu, v mobilních servisních jednotkách, ale také pro rekreační účely na chatách, zahradách apod. Díky systému regulace napětí jsou vhodné pro napájení elektrického nářadí a elektromotorů, topných a osvětlovacích těles či svářecích agregátů (některé typy). Lze je využít také jako spolehlivý záložní zdroj energie.

Nový příspěvek

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.