Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

NEO TOOLS pistole tavná lepící 80W 17-082

Běžná prodejní cena:

890 Kč

Ušetříte:

108 Kč

-12 %

782 Kč
646,30 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 821 Kč

Dostupnost:

do týdne

Výrobce:

NEO TOOLS

Kód:

15973

Bonusové body:

10

NEO TOOLS pistole tavná lepící 80W 17-082

Pistole lepící 80W dvoustupňová.
Pracovní teploty: 120, 193°C
Na tavné tyčky průměr 11,2mm
V dodávce 2 tavné tyčky
Vysoká teplota vhodná pro lepení kovů, plastů a keramiky
Nízká teplota se doporučuje pro lepení textilu, květinovou výzdobu apod.
Pouzdro odolné vůči teplu
Odnímatelná kovový hrot pro přesné nanášení lepidla
Ideální pro profesionální aplikace, jako je nábytek, dekorace, montáž, elektrotechnika atp.

O značce NEO TOOLS:
Nástroje a nářadí NEO TOOLS jsou vyráběny s využitím pokrokových a prověřených materiálů, jako příklad můžeme uvést legované oceli S2 se zvýšenými kvalitativními vlastnostmi, které se používají při výrobě bitů, speciální vysokorychlostní oceli pro frézovací nástroje a nůžky nebo ostří pokryté titanem. Nové materiály jsou používány nejen pro pracovní části nástrojů, ale i pro plastové držadla a rukojeti, které disponují lepšími fyzikálními a chemickými vlastnostmi: jsou odolné vůči chemikáliím, minerálním olejům a mazivům. Materiály používané k výrobě jsou pečlivě vybírány s důrazem na následnou funkčnost a design nástrojů NEO TOOLS.
Nové materiály v kombinaci s nejnovějšími technologiemi jsou našim vzorcem pro vysoce kvalitní a spolehlivé nástroje. Moderní technologie třech zkosení je použita pro výrobu NEO TOOLS čepelí, které tak vynikají dlouhotrvající ostrostí a hladkým řezem. Titanové pokrytí ostří je standardem pro naše nástroje. Také pily potažené teflonem jsou více odolné, se zvýšenou účinností a nižším řezným odporem. Stabilní a vysoká kvalita výroby je standard pro kompletní sortiment značky NEO TOOLS.
Design všech nástrojů značky NEO TOOLS je ergonomicky a esteticky vyrovnaný. Jednotné spojení v podobě barev grafitové a oranžové tvoří jednodušše rozpoznatelné schéma všech nástrojů a jejich obalů. Moderní vzhled a vysoká funkčnost v praxi je znakem pro nástroje NEO TOOLS.

Průměr tavné tyčinky:

11 mm

Příkon:

80 W

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.