Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

NEO TOOLS ráčna 1/2" teleskopická 08-515

Běžná prodejní cena:

690 Kč

Ušetříte:

70 Kč

-10 %

620 Kč
512,40 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 651 Kč

Dostupnost:

skladem

Výrobce:

NEO TOOLS

Kód:

16024

Bonusové body:

5

NEO TOOLS ráčna 1/2" teleskopická 08-515

Teleskopická ráčna 1/2" NEO TOOLS 08-515

  • Profesionální půl palcová 72 zubová ráčna s výsuvnou teleskopickou rukojetí a s pojistkou proti uvolnění hlavice.
  • Přepínání chodu ráčny pomocí páčky.
  • Minimální krok: 5°.
  • Teleskopická - po odjištění pojistného kroužku je možno ráčnu vysunutím prodloužit a získat tak páku délky až 42cm. Nastavení délky rukojeti skokem v šesti pozicích.

O značce NEO TOOLS:
Nástroje a nářadí NEO TOOLS jsou vyráběny s využitím pokrokových a prověřených materiálů, jako příklad můžeme uvést legované oceli S2 se zvýšenými kvalitativními vlastnostmi, které se používají při výrobě bitů, speciální vysokorychlostní oceli pro frézovací nástroje a nůžky nebo ostří pokryté titanem. Nové materiály jsou používány nejen pro pracovní části nástrojů, ale i pro plastové držadla a rukojeti, které disponují lepšími fyzikálními a chemickými vlastnostmi: jsou odolné vůči chemikáliím, minerálním olejům a mazivům. Materiály používané k výrobě jsou pečlivě vybírány s důrazem na následnou funkčnost a design nástrojů NEO TOOLS.
Nové materiály v kombinaci s nejnovějšími technologiemi jsou našim vzorcem pro vysoce kvalitní a spolehlivé nástroje. Moderní technologie třech zkosení je použita pro výrobu NEO TOOLS čepelí, které tak vynikají dlouhotrvající ostrostí a hladkým řezem. Titanové pokrytí ostří je standardem pro naše nástroje. Také pily potažené teflonem jsou více odolné, se zvýšenou účinností a nižším řezným odporem. Stabilní a vysoká kvalita výroby je standard pro kompletní sortiment značky NEO TOOLS.
Design všech nástrojů značky NEO TOOLS je ergonomicky a esteticky vyrovnaný. Jednotné spojení v podobě barev grafitové a oranžové tvoří jednodušše rozpoznatelné schéma všech nástrojů a jejich obalů. Moderní vzhled a vysoká funkčnost v praxi je znakem pro nástroje NEO TOOLS.

Rozměr upínacího čtyřhranu:

1/2"

Nový příspěvek

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.