Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

HECHT 514 profi vřetenová sekačka ruční

2.790 Kč
2.305,80 Kč bez DPH

Dostupnost:

skladem

Výrobce:

HECHT

Kód:

16210

HECHT 514 profi vřetenová sekačka ruční

Ruční vřetenová sekačka HECHT 514 PROFI

Popis produktu vřetenová sekačka HECHT 514 PROFI:

Kvalitní a oblíbená vřetenová sekačka HECHT pro bezchybný vzhled vašeho trávníku. Díky do šroubovice stočenému vřetenu s pěti bezkontaktními noži o síle 3 mm má sekačka perfektní střih – trávu skutečně doslova stříhá. Tento způsob sečení je nejen šetrnější k trávě samotné, která tak nemá roztřepené konce a nevysychá, ale poskytuje také rovnoměrné zastřižení po celé ploše. Stébla jsou tedy stejně vysoká a váš anglický trávník pak vypadá doslova jako koberec.

Vřetenová sekačka HECHT 514 je vybavena 50 l košem z textilie pro sběr posečené trávy, který se výborně plní. Se záběrem sečení 46 cm jde práce snadno a rychle od ruky. Ovládání sekačky pro každého – celá sekačka je ergonomicky navržena tak, aby zajišťovala co nejpohodlnější užívání spolu s perfektními výsledky sečení. Centrální nastavení výšky zdvihu od 24 do 75 mm zaručí optimální využití na každé zahradě. Díky dlouhému madlu se sekačka výborně ovládá, pro lepší uskladnění lze madlo lehce složit.

Tato vřetenová sekačka má kovové šasi, které jí zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Velká kola s vylepšeným vzorkem proti prokluzům pak zajistí snadné pojíždění i manévrování v terénu, díky kvalitním převodům kola také zajišťují vysoké otáčky nože bez zvýšené námahy. Pro zvýšení stability je navíc sekačka opatřena ještě přídavnými kolečky a s hmotností jen 17,2 kg je vhodná i pro fyzicky méně zdatné uživatele.

Díky mechanickému pohonu nevyžaduje sekačka žádné elektrické připojení ani plnění palivem. Je tedy nejen ekonomicky výhodná a bezpečná, ale také šetrná k životnímu prostředí i k vašemu trávníku.

Ostatní parametry produktu vřetenová sekačka HECHT 514 PROFI:

  • Hmotnost 17,2 kg
  • Pracovní záběr 46 cm
  • Objem koše 50 l
  • Tloušťka nože 3 mm
  • Výška sečení 24 - 75 mm

Pojezd:

ne

Šířka záběru:

46 cm

Boční výhoz:

ne

Hmotnost:

17,2 kg

Nastavení výšky sečení:

24 - 75 mm

Objem sběrného koše:

50 l

Mulčování:

ne

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.