Vyhledávání

Heureka

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

DeWALT XLR SDS+ 10x400/460 čtyřbřitý vrták do betonu DT8932

Běžná prodejní cena:

715 Kč

Ušetříte:

71 Kč

-10 %

644 Kč
532,20 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 676 Kč

Dostupnost:

do týdne

Výrobce:

DeWALT

Kód:

16805

Bonusové body:

19

DeWALT XLR SDS+ 10x400/460 čtyřbřitý vrták do betonu DT8932

Vyzkoušejte a uvidíte, že budete extrémně spokojeni. Z pozitivních reakcí našich zákazníků opravdu víme, co slibujeme.

Vrtáky DeWALT XLR SDS-Plus poskytují zásadní výhody pro uživatele zejména v dlouhé životnosti a výkonnosti vrtáku i při nejnáročnějších aplikacích.

Karbidová hlava:
* Větší množství karbidových zrn v pracovní části vrtáku prodlužuje životnost
* Novátorský systém lepení
* Dvoustupňový systém lepení zaručuje pevnost spoje mezi karbidovou hlavou a drážkou vrtáku,což značně prodlužuje životnost vrtáku a jeho spolehlivost při nejnáročnějších aplikací.
Spirála se čtyřmi drážkami:
* Čtyři samostatné drážky zaručují důsledné a účinné odvádění odvrtaného materiálu, zatímco maximalizované centrální jádro vrtáku umožňuje účinný přenos energie a současně zaručuje odolnost drážky
Systém SDS Plus:
* Pro použití se všemi příklepovými vrtačkami SDSPlus

Popis:
DEWALT XLR ™ = Xtra Life & Reliability
DEWALT oznamuje uvedení vrtáků XLR™ SDS Plus na trh. Nová řada je určena pro stavební dělníky, elektrotechniky, instalatéry, pro přípravu betonového bednění, pro mechanické opravy a renovace, pro sklenáře a řemeslníky, kteří vrtají montážní otvory v tvrdém betonu, vyztuženém betonu, tvrdých kamenech, stavebních blocích a pevných ploch. Při výrobě vrtáků DEWALT XLR™ s karbidovou hlavou, které jsou navrhovány a vyráběny v Německu, je pro připevnění karbidového hrotu k drážce vrtáku využíván zdokonalený systém dvoustupňového lepení. Vrtáky DEWALT XLR™ s karbidovou hlavou zaručují i při nejnáročnějších aplikacích značně vyšší odolnost a delší životnost a během práce poskytují uživatelům větší spolehlivost, delší životnost a méně prostojů.
Vrtáky DEWALT XLR™ SDS Plus, které jsou nabízeny s průměrem od 5 do 12 mm, mají dvakrát více karbidů než naše současné vrtáky SDS Plus se 2 drážkami a unikátní geometrie hrotu vrtáku (přihlášený patent), který je na pracovní části osazen větším počtem karbidových zrn, pomáhá ve srovnání se standardními vrtáky SDS Plus se dvěma drážkami prodlužovat životnost vrtáku a jeho odolnost. Vrtáky XLR™ SDS Plus jsou také vyráběny se spirálou se 4 drážkami. Čtyři samostatné drážky zaručují optimální odvádění materiálu a rychlé vrtání, aniž by docházelo k omezení životnosti drážky.

Průměr vrtáku:

10 mm

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.