Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

KITO bit PZ1 25 mm, S2 TiN 4820201

Běžná prodejní cena:

41 Kč

Ušetříte:

5 Kč

-12 %

36 Kč
29,80 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 38 Kč

Dostupnost:

skladem

Výrobce:

KITO

Kód:

05013

Bonusové body:

1

KITO bit PZ1 25 mm, S2 TiN 4820201

Bit KITO SHARK PZ 1

Délka 25mm
Rozměr šestihranu: 1/4"

Šroubovací bit pro profesionální použití. Špičková kvalita materiálu, extrémně odolná povrchová úprava a patentovaná úprava špičky dělá z bitů KITO SHARK nástroje, které zvládnou nejtěžší zatížení.
Bity KITO SHARK jsou vyráběny kováním za studena. Tenký válcový dřík bitu vytváří účinnou torzní zónu, díky níž dochází k výrazně lepšímu rozložení sil působících při zatížení v krutu. Redukcí ostrých hran se až o 30% snižuje riziko vzniku lomu a znižení bitu.

Úprava SHARK -
nová patentovaná metoda úpravy profilu, při níž se místo tradičního využití syntetického diamantu upravuje zvláštní technologií samotný materiál jádra tak, aby došlo ke zvýšení abrazivních vlastností hrotu. Dosažený nárůst tření oproti standardním hrotům činí podobně jako u diamantu až o 200%, avšak za zlomek ceny bitu s diamantovými mikročásticemi.

Materiál ocel S2 -
Ocel třídy S2 je kvalitativně nejvyšší třída oceli používaná na zpracování vysoce tvrzených jader. Ocel S2 vyniká svými mechanickými vlastnostmi a dispozicemi k vysokým stupňům zakalení.
Tato ocel je legována chromem, niklem, molybdenem, titanem a kobaltem a dále tepelně upravována kalením pro dosažení jedinečného poměru mezi tvrdostí a pevností. Díky těmto postupům dosahuje vrypové tvrdosti 61-62 HRC při zachování výjimečné pevnosti 13,2-14,7 Nm, což je hodnota přesahující DIN normy o téměř 40%.

Povrchová úprava TIN -
Pro dosažení nejvyšší odolnosti při extrémním zatížení jsou bity KITO SHARK na povrchu opatřeny zdvojenou titan-nitridovou vrstvou. Její aplikací dosahuje povrchová tvrdost (oděruvzdornost) materiálu 2700 HV.

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.