Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

HECHT 9389 motorová sněhová fréza s pojezdem

Zboží není určeno k prodeji

Dostupnost:

nedostupné

Výrobce:

HECHT

Kód:

17075

HECHT 9389 motorová sněhová fréza s pojezdem

Motorová sněhová fréza s pojezdem HECHT 9389

Dvoustupňová benzínová fréza s pojezdem. Motor Hecht OHV, výkon 13 HP. Záběr (š) 76 cm (v) 54,5 cm. El. startování do sítě. Odhazovací vzdálenost 8 - 10 m. 190° nastavení komínu. Hmotnost 125 kg.

Popis produktu sněhová fréza s pojezdem HECHT 9389:

Vysoce výkonná dvoustupňová fréza s velmi dobrou prostupností terénem - to je HECHT 9389! Díky gumovým pásům místo tradičních kol je fréza schopna bezproblémového, plynulého a stabilního přesunu po tzasněženém či zamrzlém terénu, který se v zimě běžně vyskytuje. O pohon se zde stará výkonný, 13 HP motor, HECHT OHV. Integrovaný pojezd s 6 rychlostmi vpřed a 2 rychlostmi vzad a výkon je možné regulovat pomocí páček na ovládacím panelu frézy. U takto velké a výkonné frézy samozřejmě nesmí chybět elektrický startér pro start ze sítě (230 V / 50 Hz).

Šasi je zhotoveno z kvalitní pevné oceli s dlouhou životností. Osazený komín je možné otáčet pomocí páky na pravé straně frézy v rozmezí až 190°. Bunkr s ústrojím o záběru 76 cm na šířku a 54,5 cm na výšku zajistí dostatečně velkou odklizenou plochu již při prvním průjezdu. Spodní hrany stran bunkru jsou také vybaveny kluzáky pro lepší pohyb po sněhu. Bonusem je pak zabudované světlo na přední straně ovládacího panelu, díky kterému bude použiívání frézy snadnější a bezpečnější. Celková hmotnost frézy je 125 kg.

Druh motoru:

Benzínový

Šířka záběru:

76 cm

Pojezd:

ano

Výkon motoru:

13 HP

Počet rychlostí vpřed:

6

Počet rychlostí vzad:

2

Konstrukce:

Dvoustupňová

Výška záběru:

54,5 cm

Hmotnost:

125 kg

Max. odhazovací vzdálenost:

10 m

Nastavení komínu:

190 °

Gumové pásy:

ano

Osvětlení:

ano

Startování:

Elektrické ze sítě 230V

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.