Vyhledávání

Heureka

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

NEO TOOLS šroubovák ohebný se sadou bitů 04-212

Běžná prodejní cena:

290 Kč

Ušetříte:

42 Kč

-14 %

248 Kč
205,00 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 260 Kč

Dostupnost:

skladem

Výrobce:

NEO TOOLS

Kód:

09877

Bonusové body:

3

NEO TOOLS šroubovák ohebný se sadou bitů 04-212

NEO TOOLS ohebný šroubovák na bity a hlavice 1/4" se sadou bitů

Materiál: CrMo / CrV - ChromMolydbenová a ChromVanadiová ocel
Pogumovaná ergonomická rukojeť šroubováku
Ohebný dřík pro šroubování ve špatně přístupných místeh
Celková délka šroubováku: 275mm
Plastový držák bitů s klipem na opasek
Adaptér na bity s vnitřním čtyřhranem a šestihranem 1/4"
Délka bitů: 25mm

Složení sady bitů:
PH 1, 2, 3
PZ 1, 2
PL 5, 6, 7mm
TRX 15, 20


O značce NEO TOOLS:
Nástroje a nářadí NEO TOOLS jsou vyráběny s využitím pokrokových a prověřených materiálů, jako příklad můžeme uvést legované oceli S2 se zvýšenými kvalitativními vlastnostmi, které se používají při výrobě bitů, speciální vysokorychlostní oceli pro frézovací nástroje a nůžky nebo ostří pokryté titanem. Nové materiály jsou používány nejen pro pracovní části nástrojů, ale i pro plastové držadla a rukojeti, které disponují lepšími fyzikálními a chemickými vlastnostmi: jsou odolné vůči chemikáliím, minerálním olejům a mazivům. Materiály používané k výrobě jsou pečlivě vybírány s důrazem na následnou funkčnost a design nástrojů NEO TOOLS.
Nové materiály v kombinaci s nejnovějšími technologiemi jsou našim vzorcem pro vysoce kvalitní a spolehlivé nástroje. Moderní technologie třech zkosení je použita pro výrobu NEO TOOLS čepelí, které tak vynikají dlouhotrvající ostrostí a hladkým řezem. Titanové pokrytí ostří je standardem pro naše nástroje. Také pily potažené teflonem jsou více odolné, se zvýšenou účinností a nižším řezným odporem. Stabilní a vysoká kvalita výroby je standard pro kompletní sortiment značky NEO TOOLS.
Design všech nástrojů značky NEO TOOLS je ergonomicky a esteticky vyrovnaný. Jednotné spojení v podobě barev grafitové a oranžové tvoří jednodušše rozpoznatelné schéma všech nástrojů a jejich obalů. Moderní vzhled a vysoká funkčnost v praxi je znakem pro nástroje NEO TOOLS.

Nový příspěvek

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.