Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

HECHT 1803 S 5 in 1 elektrická sekačka s pojezdem

6.490 Kč
5.363,60 Kč bez DPH

Essox - nákup na splátky

Dostupnost:

skladem

Výrobce:

HECHT

Kód:

14037

HECHT 1803 S 5 in 1 elektrická sekačka s pojezdem

Rotační elektrická sekačka s pojezdem HECHT 1803 S 5in1

Popis produktu elektrická sekačka s pojezdem HECHT 1803 S 5 in 1:

Elektrická sekačka s pojezdem Hecht 1803 S 5 in 1 je elektrická rotační sekačka s minimálními nároky na údržbu s maximální výbavou, která si v mnohém nezadá ani s výkonnějšími benzínovými sekačkami.
Pro pohon této sekačky slouží elektrický TURBO motor s vysokým kroutícím momentem o příkonu 1800 W.
Základem sekačky HECHT 1803 S 5in1 je poctivé kovové šasi, které má nejen dostatečnou tuhost, ale obsluze zajistí i dostatečnou ochranu proti případným předmětů odhozeným náhodně nožem sekačky.
Výkonný elektromotor se stará nejen o pohon nože, ale v případě této elektrické sekačky i pohon zadních kol vybavených pojezdem. Díky této konstrukci je doporučená udržovaná plocha až 1200 m2. Rychlost pojezdu je 3,6 km/h a při pracovním záběru 460 mm jde práce opravdu od ruky.
Nový speciální patentovaný design kol zlepšuje záběr na vlhké trávě a zvyšuje samočistící schopnost kol. Všechna čtyři kola jsou osazena kuličkovými ložisky.
Nastavení výšky sekání se provádí centrálně jedinou pákou od 30 do 75 mm.
Kvalitní a pevná rukojeť lze díky použití hvězdicových matic lze kdykoli během pár vteřin snadno oddělit nebo složit. Zároveň je rukojeť opatřena propracovaným systémem nastavení výšky, který lze použít i pro její rychlé složení při parkování. Velkou výhodou je i páka spínače motoru a páka pojezdu, které jsou vedeny po celé šířce madla. Díky tomu je možné vést sekačku libovolnou rukou a druhou ruku využít například k bezpečné manipulaci s přívodním kabelem. Samozřejmostí je i bezpečnostní tlačítko proti náhodnému spuštění a odlehčovač pnutí kabelu.
Součástí sekačky HECHT 1803 S 5in1 je i mulčovací sada. Ta umožní během pár vteřin změnit funkci sekačky z běžného sečení na tzv. mulčování. Díky speciální konstrukci nože dochází k drobnému posekání trávy. Tyto zbytky pak propadnou ke kořenům trávníku, kde tlejí a slouží jako přirozené hnojivo. Zajímavostí je, že tento mulč nezanese trávu plstí, naopak ji chrání před ztrátou vlhkosti čímž podpoří její zdravý růst.
Po odklopení záslepky na boku šasi je možné sekačku osadit tunelem pro bezpečný boční výhoz, který využijete především při sekání delšího neudržovaného trávníku nebo při mulčování. Díky bočnímu výhozu při sekání bez koše pak nešlapete v posekané trávě a sekačka se tolik nezanáší.
Zajímavou vlastností je tzv. funkce "EDGE CUTTING". Díky šikovně tvarovanému šasi sekačky při sekání podél zdí a plotů dosahují nože takřka až na samý okraj trávníku.
Konečná úprava trávníku po sekání například pomocí vhodného vyžínače je pak znatelně jednodušší a rychlejší a v mnoha případech již konečná úprava není vůbec třeba.
Pozornosti konstruktérů neušel ani 60 l koš s mechanickou signalizací stavu naplnění. Koš je v zadní části opatřen malou záklopkou, která je zvedána proudem vzduchu od rotoru sekačky. Díky změně proudění v závislosti na stavu naplnění koše tato záklopka mění svou polohu a obsluha tak má neustálý přehled o stavu koše.
Přes skutečné kvalitní zpracování a množství funkcí si sekačka udržela hmotnost příjemných 26,5 kg. Drobnou nevýhodou je nutnost napájení ze sítě pomocí kabelu, což je však mnohonásobně vyváženo jednoduchostí obsluhy a údržby. Zatím co běžné spalovací motory je nutné pravidelně kontrolovat, seřizovat, doplňovat olej apod., elektrický motor je prakticky bezúdržbový, což samozřejmě snižuje jak nároky na obsluhu, tak provozní náklady.

Parametry produktu elektrická sekačka s pojezdem HECHT 1803 S 5 in 1:

  • Motor: Elektrický - 230V/50 Hz
  • Příkon: 1 800 W
  • Rychlost pojezdu: 3,6 km/h
  • Pracovní záběr: 46 cm
  • Nastavení výšky sečení: 30 - 75 mm
  • Sběrný koš: Textil, 60 l
  • Doporučená plocha: 1 000 m2
  • Hmotnost: 26,4 kg
  • Rozměry balení: 860 x 570 x 370 mm

Pojezd:

ano

Příkon:

1800 W

Šířka záběru:

46 cm

Boční výhoz:

ano

Doporučená plocha:

1200 m2

Hmotnost:

26,4 kg

Mulčování:

ano

Nastavení výšky sečení:

30 - 75 mm

Objem sběrného koše:

60 l

Šasi:

Ocelové

Edge Cuting:

ano

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.