Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

HECHT 59236 nafukovací skákací hrad se skluzavkou

8.990 Kč
7.429,80 Kč bez DPH

Essox - nákup na splátky

Dostupnost:

na dotaz

Výrobce:

HECHT

Kód:

13098

Nafukovacá skákací hrad 59236

Dětský nafukovací skákací hrad HECHT 59236

Originální zábavní hrací centrum HECHT 59236 je jistě vhodný doplněk každé zahrady s dětmi. S touto hračkou nejen své děti zabavíte na dlouhé a dlouhé hodiny, ale zároveň jim zajistíte dostatek zdravého pohybu. Tento skákací hrad je vybaven bezpečně vysokými mantinely s odolnou síťovinou, jediný vstup a zároveň výstup vede přímo na skluzavku, není proto možné, aby dítě vypadlo na tvrdý povrch. Skákadlo neobsahuje žádné pevné části, čímž se prakticky eliminuje riziko úrazu, hračka je vyrobena z vysoce odolného laminovaného PVC a polyesteru. Jediná pevná část - výkonný nafukovací ventilátor je od atrakce bezpečně oddělena dlouhým nafukovacím rukávem.

Žádné složité šroubování, žádné sestavování, žádné zdlouhavé manuály. Jednoduše atrakci na zahradě rozbalíte, na určených místech ukotvíte dodávanými kolíky a ventilátor zapojíte do sítě 230V/50Hz. Během 2 minut je skákadlo plně nafouknuté a ventilátor se pak dále postará o udržení potřebného tlaku vzduchu v hračce.

Oproti jiným podobným atrakcím je velkou výhodou i skladnost - hračku jednoduše během pár minut vypustíte a po složení se vejde do běžného regálu například ve Vaší garáži. Součástí dodávky skákacího hradu HECHT 59236 je výkonný ventilátor, kotvící kolíky a sada záplat pro případ protržení.

Hrad je určen pro děti od 3 let, a není určen pro komerční účely. Maximální povolené zatížení 2 děti o celkové váze 90 kg.

Parametry produktu nafukovací hrad skákací 59236:
Hmotnost: 17,6 kg
Maximální zatížení: 90 kg
Výška: 200 cm
Šířka: 210 cm
Délka: 350 cm

Nový příspěvek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.