Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

HECHT 59160 nafukovací skákací prolézačka a skluzavka

Zboží není určeno k prodeji

Dostupnost:

nedostupné

Výrobce:

HECHT

Kód:

12415

Nafukovacá skákací skákadlo se skluzavkou 59160

Nafukovací skákací prolézačka a skluzavka HECHT 59160

Prostorné nafukovací hrací centrum HECHT 59160 díky originálnímu tvaru může sloučit nejen jako skákadlo, ale i zajímavá prolézačka. Skákací část je patřena bezpečně vysokými mantinely s odolnou síťovinou, dítě nemůže vypadnout na nechráněný povrch. Tunel pod skluzavkou může dětem posloužit jako skrýš, nad malým bazénkem na hračky je dokonce kruh na prohazování míčku. Dítě si tak může hrou procvičovat obratnost. Skákadlo neobsahuje žádné pevné části, čímž se prakticky eliminuje riziko úrazu, skákadlo je vyrobeno z vysoce odolného laminovaného PVC a polyesteru. Vstup do hradu je uzavíratelný, výstup vede na skluzavku. Tím je zajištěno, že dítě nemůže vypadnout na volný a nechráněný povrch. Tělo skákadla neobsahuje žádné pevné části. Jediná pevná část - výkonný nafukovací ventilátor je od atrakce bezpečně oddělena dlouhým nafukovacím rukávem.

Žádné složité šroubování, žádné sestavování, žádné zdlouhavé manuály. Jednoduše atrakci na zahradě rozbalíte, na určených místech ukotvíte dodávanými kolíky a ventilátor zapojíte do sítě 230V/50Hz. Během 2 minut je skákadlo plně nafouknuté a ventilátor se pak dále postará o udržení potřebného tlaku vzduchu v hračce.

Oproti jiným podobným atrakcím je velkou výhodou i skladnost - celou skákací skluzavku jednoduše během pár minut vypustíte a po složení se vejde do běžného regálu například ve Vaší garáži. Součástí dodávky je výkonný ventilátor, kotvící kolíky a sada záplat pro případ protržení.

Výrobek je určen pro děti od 3 let, a není určen pro komerční účely. Maximální povolené zatížení 4 děti o celkové váze 180 kg.

Parametry produktu nafukovací hrad skákací 59160:
Maximální zatížení: 180 kg
Výška: 200 cm
Šířka: 275 cm
Délka: 400 cm
Hmotnost: 21,1 kg

Nový příspěvek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.