Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

HECHT 59112 dětský nafukovací skákací hrad

Zboží není určeno k prodeji

Dostupnost:

nedostupné

Výrobce:

HECHT

Kód:

11552

Dětský nafukovací skákací hrad HECHT 59112

Dětský nafukovací skákací hrad HECHT 59112

Popis produktu dětský nafukovací skákací hrad HECHT 59112:
Prostorné nafukovací hrací centrum HECHT 59112 ve tvaru hradu. Hrad obsahuje základní skákací část, dále je zde nafukovací skluzavka a malý prostor pro hraní, kde se bude Vaše dítě cítit vždy v bezpečí. Skákadlo neobsahuje žádné pevné části, čímž se prakticky eliminuje riziko úrazu, hračka je vyrobena z vysoce odolného laminovaného PVC a polyesteru. Vstup do hradu je uzavíratelný, výstup vede na skluzavku. Jím je zajištěno, že dítě nemůže vypadnout na volný a nechráněný povrch. Tělo této nafukvoací hračky neobsahuje žádné pevné části. Jediná pevná část - výkonný nafukovací ventilátor je od atrakce bezpečně oddělena dlouhým nafukovacím rukávem.

Žádné složité šroubování, žádné sestavování, žádné zdlouhavé manuály. Jednoduše atrakci na zahradě rozbalíte, na určených místech ukotvíte dodávanými kolíky a ventilátor zapojíte do sítě 230V/50Hz. Během 2 minut je skákadlo plně nafouknuté a ventilátor se pak dále postará o udržení potřebného tlaku vzduchu v hračce. Oproti jiným podobným atrakcím je velkou výhodou i skladnost - hračku jednoduše během pár minut vypustíte a po složení se vejde do běžného regálu například ve Vaší garáži. Součástí dodávky je výkonný ventilátor, kotvící kolíky a sada záplat pro případ protržení.

Nafukvoací skákadlo je určen pro děti od 3 let, a není určen pro komerční účely. Maximální povolené zatížení 3 děti o celkové váze 135 kg.

Parametry produktu dětský nafukovací skákací hrad HECHT 59112:
Hmotnost: 20,2 kg
Maximální zatížení: 135 kg
Výška: 220 cm
Šířka: 300 cm
Délka: 325 cm

Nový příspěvek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.