Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

HECHT 778 motorový benzínový kultivátor

Zboží není určeno k prodeji

Dostupnost:

nedostupné

Výrobce:

HECHT

Kód:

11215

Motorový benzínový kultivátor HECHT 778

Motorový benzínový kultivátor HECHT 778

Popis produktu motorový benzínový kultivátor HECHT 778:
Benzínový kultivátor s motorem HECHT OHV o obsahu 196 ccm a výkonu 6,5 HP, šířkou pracovního záběru celých 78 cm a šesti sadami kultivačních nožů - plecími radličkami o průměru 26 cm. Hmotnost kultivátoru je 58 kg.
Díky výkonu motoru a šířce záběru je kultivátor HECHT 778 vhodný k práci v každém typu půdy i na větších záhonech.
Obsluha je chráněna před odletujícím materiálem kvalitním kovovým krytem radliček. Ocelové kotouče po stranách radliček zvyšují přesnost a kvalitu zapracování.
Převodovka hřídele radliček je v přední části zesílena ocelovým štítem, který snižuje riziko poškození při nárazu na větší kameny. Pro snadnější manipulaci je v přední části rovněž snadno odnímatelné pojezdové kolečko a rukojeť pro přenášení. Pro snížení fyzické námahy obsluhy je u těchto typů rotavátorů samozřejmostí nastavitelná ocelová ostruha, která v půdě slouží jako brzda a zvyšuje tak i kvalitu rozmělnění struktury půdy. V klidovém stavu pak ostruha slouží jako opora pro lepší stabilitu.
U tohoto benzínového kultivátoru jsou použita výškově nastavitelná řídítka s pohodlnými ergonomickými úchopy, která dávají obsluze perfektní kontrolu nad strojem. Řídítka jsou osazena i ovládacími pákami, páka spojky je opatřena pojistkou proti náhodnému spuštění nožů.
Kultivátor, někdy také označován jako rotavátor ocení každý zahrádkář nebo pěstitel, jelikož hodiny namáhavé práce s rýčem dovede přeměnit na minuty zábavy. Kultivátor využijete po celou sezónu - na jaře i po zbytek roku připravíte půdu podle toho, kdy se která plodina sází, na podzim pak do půdy můžete zapracovat kompost a hnojiva a připravit půdu na zimu.

Parametry produktu motorový benzínový kultivátor HECHT 778:
Plecí radličky - průměr: 26 cm
Plecí radličky: 6 ks
Šířka záběru: 78 cm
Objem motoru: 196 cm3
Výkon: 6,5 HP
Druh motoru: 4-taktní spalovací benzínový motor
Počet nožů: 6
Hmotnost: 58 kg

Hmotnost:

55 kg

Objem motoru:

196 cm3

Výkon motoru:

6,5 HP

Šířka záběru:

78 cm

Výrobce motoru:

HECHT

Počet nožů:

6

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.