Vyhledávání

Heureka

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

HECHT 3638 akumulátorová sekačka Li-Ion 3Ah

7.490 Kč
6.190,10 Kč bez DPH

Essox - nákup na splátky

Dostupnost:

na dotaz

Výrobce:

HECHT

Kód:

14740

HECHT 3638 akumulátorová sekačka Li-Ion 3Ah

Akumulátorová sekačka HECHT 3638 Li-Ion 3Ah

Popis produktu aku sekačka HECHT 3638:
Akumulátorová sekačka HECHT 3638 bez pojezdu v sobě spojuje výhody jednoduché obsluhy a údržby elektrické sekačky s nezávislostí benzínových sekaček na dostupnosti napájení. Díky použití elektrického, akumulátorem napájeného motoru má sekačka zároveň velmi tichý chod. Jako zdroj energie sekačky slouží Li-Ion akumulátor se jmenovitým napětím 36 V a kapacitou 3 Ah. S nabíječkou, která je součástí dodávky je plně nabitý přibližně za 120 minut. Výhodou je, že akumulátor se nabíjí na nabíječce odděleně od samotné sekačky, není proto problém zakoupit druhý akumulátor a dobíjet jej v průběhu sekání (součástí dodávky je jeden akumulátor). Kapacita akumulátoru vystačí přibližně na posečení 300 m2 trávy. Skutečná rozloha plochy však může být ovlivněna výškou a kvalitou sečeného travního porostu.

Základem aku sekačky HECHT 3638 je lehké a zároveň odolné plastové šasi, pod kterým rotuje 37 cm široký ocelový nůž.
Pro sběr posečené trávy slouží 43 l plastový koš. Výška sečení je centrálně nastavitelná od 25 do 75 mm. Pro pohodlný pojezd slouží kvalitní kola uložená na kuličkových ložiscích. Madlo je k šasi uchyceno pomocí rychloutahovacího systému, který umožňuje jeho snadné a rychlé složení pro přepravu nebo uskladnění sekačky.
Páka spouštění motoru je vedena po celé šířce madla, což usnadňuje ovládání, zároveň je jištěna bezpečnostním tlačítkem proti náhodnému spuštění stroje. Druhým stupněm ochrany před nechtěným spuštěním je bezpečnostní klíč. Jeho vyjmutím a uschováním tak zabráníte například dětem manipulaci se sekačkou, bez klíče se motor nespustí a tím je zabráněno nejen zbytečnému vybíjení akumulátoru, ale i možnému úrazu.

Díky způsobu pohonu, hmotnosti příjemných 16,5 kg a velice jednoduchému ovládání, je sekačka vhodná pro ženy a seniory. Zároveň je sekačka prakticky bezúdržbová, veškerá údržba se omezuje vpodstatě jen na čištění, nabíjení baterie, občasné promazání pohyblivých částí a broušení nože.

Parametry produktu Aku sekačka HECHT 3638:
Plastové šasi
Doporučená plocha: 300 m2
Kola na kuličkových ložiscích
Výška sečení: 25 - 75 mm
Akumulátor: 36 V Li-ion 3 Ah
Pracovní záběr: 37 cm
Centrální nastavení výšky sečení
Typ pohonu: Akumulátorový
Objem koše: 43 l
Hmotnost: 16,5 kg

Druh akumulátoru:

Li-Ion - (Lithium-iontové)

Kapacita akumulátoru:

3 Ah

Napětí akumulátoru:

36 V

Pojezd:

ne

Doporučená plocha:

300 m2

Hmotnost:

16,5 kg

Nastavení výšky sečení:

25 - 75 mm

Nastavení výšky rukojeti:

ne

Objem sběrného koše:

43 l

Šasi:

Plastové

Šířka záběru:

37 cm

Počet akumulátorů:

1 ks

Nový příspěvek

Výběr souvisejících produktů

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.