Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

NEO TOOLS box na nářadí plastový 21" 84-105

Běžná prodejní cena:

780 Kč

Ušetříte:

121 Kč

-16 %

659 Kč
544,60 Kč bez DPH

Cena v kamenné prodejně: 692 Kč

Dostupnost:

skladem

Výrobce:

NEO TOOLS

Kód:

15747

Bonusové body:

11

NEO TOOLS box na nářadí plastový 21" 84-105

- box na nářadí z umělé hmoty s odnímatelnou rozkládací poličkou
- 5x zásobníků na drobnosti
- AL uzávěry
- možnost uzamčení
- rozměry 278 x 547 x 271 cm

Box na nářadí NEO TOOLS 84-105 je praktický a robustní kufr vyrobený z odolného plastu s hliníkovými přezkami a madlem.
Ve víku jsou umístěny 3 prostory pro uložení drobností (jeden členěn na 6, druhý na 3 a třetí na 2 přihrádky).
Vnitřní polička má výklopné krabičky s víky rozčleněné na tři přihrádky, polička samotná má dále 4 otevřené hluboké přihrádky.

O značce NEO TOOLS:
Nástroje a nářadí NEO TOOLS jsou vyráběny s využitím pokrokových a prověřených materiálů, jako příklad můžeme uvést legované oceli S2 se zvýšenými kvalitativními vlastnostmi, které se používají při výrobě bitů, speciální vysokorychlostní oceli pro frézovací nástroje a nůžky nebo ostří pokryté titanem. Nové materiály jsou používány nejen pro pracovní části nástrojů, ale i pro plastové držadla a rukojeti, které disponují lepšími fyzikálními a chemickými vlastnostmi: jsou odolné vůči chemikáliím, minerálním olejům a mazivům. Materiály používané k výrobě jsou pečlivě vybírány s důrazem na následnou funkčnost a design nástrojů NEO TOOLS.
Nové materiály v kombinaci s nejnovějšími technologiemi jsou našim vzorcem pro vysoce kvalitní a spolehlivé nástroje. Moderní technologie třech zkosení je použita pro výrobu NEO TOOLS čepelí, které tak vynikají dlouhotrvající ostrostí a hladkým řezem. Titanové pokrytí ostří je standardem pro naše nástroje. Také pily potažené teflonem jsou více odolné, se zvýšenou účinností a nižším řezným odporem. Stabilní a vysoká kvalita výroby je standard pro kompletní sortiment značky NEO TOOLS.
Design všech nástrojů značky NEO TOOLS je ergonomicky a esteticky vyrovnaný. Jednotné spojení v podobě barev grafitové a oranžové tvoří jednoduše rozpoznatelné schéma všech nástrojů a jejich obalů. Moderní vzhled a vysoká funkčnost v praxi je znakem pro nástroje NEO TOOLS.

Materiál kufru:

Plast

Nový příspěvek

Výběr podobných produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.