Vyhledávání

Heureka

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

NAREX - autorizovaný prodejce

RainBird

Platební brána GoPay

Facebook

Nafukovací skákací hrady HECHT

Nafukovací skákadla, nafukovací skákací hrady HECHT

Dětský skákací nafukovací hrad HECHT se skluzavkou může být novou nejmilejší atrakcí Vašich dětí, díky které se mohou do sytosti věnovat svým oblíbeným činnostem - skákání, klouzání na skluzavce, prolézání a užít si spoustu hodin skvělé zábavy a zároveň zdravého pohybu. Nafukovací skákací hrad je vhodný pro děti od 3 let, na bocích je vybaven síťovinou a měkkými bezpečnostními mantinely, díky kterým nemusíte mít starosti o bezpečnost dětí při hře. Samozřejmostí jsou zemnící kolíky pro bezpečné ukotvení hradu. Velkou výhodou jsou minimální nároky na skladování - stačí skákadlo jednoduše vypustit a složit. K nafouknutí hradu slouží přiložený ventilátor, díky kterému je hrad nafouknut za cca 2 minuty. Skákací část hradu je vyrobena z vysoce odolného laminátového PVC, ostatní části z polyesteru.

Volby:

Výrobce:

Cena:

Zobrazení:

HECHT 59236 nafukovací skákací hrad se skluzavkou

HECHT 59236 nafukovací skákací hrad se skluzavkou

na dotaz

8.990 Kč

Dětský nafukovací skákací hrad HECHT 59236 Originální zábavní hrací centrum HECHT 59236 je jistě vhodný doplněk každé zahrady s dětmi. S touto hračkou n...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.