Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

Vrtací, sekací, kombinované a bourací kladivo Bosch

https://www.nako.cz/2312-elektricke-naradi/2327-elektropneumaticka-kladiva/2334-elektropneumaticka-kladiva.html?filter[producer]=a%3A1%3A{i%3A0%3Bs%3A5%3A%22BOSCH%22%3B}#settings

Kombinované - vrtací, sekací a bourací kladivo BOSCH v eshopu nako.cz

Nově jsme v eshopu nako.cz zavedli pneumatická vrtací a sekací kladiva BOSCH.

Autorizovaný eshop BOSCH

BOSCH

Nabídku na kombinovaná, vrtací a sekací kladiva a bourací demoliční elektro pneumatická kladiva jsme rozšířili o legendární značku BOSCH. Vybírat můžete kombinovaná - vrtací a sekací kladiva GBH Professional a dále kladiva sekací a bourací GSH Professional. Kladiva Bosch nabízíme za nejnižší ceny na českém trhu. Na všechna nabízená kladiva se můžete podívat v naší kamenné prodejně, která je zároveň výdejním místem eshopu nako.cz pro Pardubice.

Vrtací a sekací kladiva BOSCH s SDS-plus - kombinovaná kladiva

Vrtání do betonu, kamene, kovu, dřeva a oceli je s vrtacím a sekacím kladivem BOSCH hračka. Drobné sekací práce budou snadné s kladivy BOSCH. Vrtací kladiva Bosch stanoví standardy ohledně ovladatelnosti a rychlosti vrtání.

Vrtací a sekací kladiva BOSCH SDS+

Sekací a vrtací kladiva BOSCH s SDS-max - kombinovaná kladiva

Vrtací kladiva Bosch s SDS-max lze obdržet jako 11kg, 7kg a 5kg kladiva. Vrtací kladiva Bosch pro vrtání a sekání jsou robustní siláci s dlouhou životností a přesvědčí svým technickým provedením, bezpečností a komfortem.

Vrtací a sekací kladiva BOSCH SDSmax

Sekací kladiva BOSCH s SDS-max

Sekací kladiva BOSCH se systémem upínání SDS-max od firmy Bosch jsou siláci pro použití na stavbě: robustní provedení a komfortní ovládání. Sekací kladivo se vyznačuje například jednoduchou výměnou nástroje pomocí techniky SDS.

Sekací kladiva BSOCH SDSmax

Bourací - demoliční kladivo BOSCH s upínacím šestihranem

Bourací kladiva Bosch zaujmou velkým úběrovým výkonem. Potlačení vibrací umožňuje delší dobu používání a větší komfort ovládání. U firmy Bosch najdete vždy to správné bourací kladivo, i pro náročné demoliční práce.

Demoliční bourací kladiva BOSCH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kladiva BOSCH za akční ceny

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.