Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

Nové akumulátory METABO LiHD

Metabo LiHD technologie akumulátorů

Revoluční akumulátorová technologie METABO LiHD pro maximální výkony

Vlastnosti nové technologie aku článků METABOMetabo LiHD technologie akumulátorů

  • Metabo LiHD má o 67% VĚTŠÍ VÝKON: Úplně nová elektromechanická konstrukce a výrazně zesílený proudový vodič umožňují v kombinaci s aktivnějším materiálem zvýšení odebíratelného výkonu, abyste měli k dispozici více odebíratelné energie. Masivní svorkovnice způsobilé pro vysoký proud, větší kontaky a spojovací pásek článku baterie ze speciální slitiny Cu, vodí proud s minimálními ztrátami.
  • Metabo LiHD má o 87% delší PROVOZNÍ DOBU: díky většině aktivního materiálu článků, vysoce kvaliním materiálům (stříbro a měď) v kombinaci se zesílenými proudovými vodiči které umožňují efektivnější tok energie.
  • Metabo LiHD to je 100% delší ŽIVOTNOST - méně časté nabíjení díky větší využitelné energii, výrazně menší zahřívání k ochraně článků.Kompatibilita Metabo LiHD akumulátorů
  • 100% KOMPATIBILITA se všemi současnými a budoucími akumulátorovými stroji Metabo.
  • Technologie Ultra-M to je dokonalá harmonie stroje, akumulátorů a nabíječky. Jedinečná souhra inteligentního systému baterie, patentovaného chlazení baterie „AIR COOLED“ během nabíjení, ochrany jednotlivých článků (ESCP) a procesorem řízeného systému nabíjení a vybíjení Vám ve spojení s konceptem motorů a převodovek nabízí dokonalé optimum pro Vaše denní potřeby.
  • Technologie METABO LiHD umožňuje aplikovat akumulátory i v těch nejtvrdších podmínkách, které byly dosud vyhrazeny jen silným elektrickým strojům (velké úhlové brusky, pokosové pily)
  • Podrobné informace k akumulátorové technologii METABO LiHD naleznete v brožuře, která je ke stažení ZDE

Akumulátorové stroje METABO LiHD

Sestavte si vlastní aku set LiHD:

Baterie METABO LiHD

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.