Vyhledávání

Heureka

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

NAREX - autorizovaný prodejce

RainBird

Platební brána GoPay

Facebook

Sekačka BOSCH

Sekačky a zahradní technika BOSCH

Sekačka BOSCH v eshopu nako.cz

Pokračujeme v rozšiřování nabídky značky BOSCH nyní o sekačky a další zahradní techniku.

Sekačky BOSCH a další zahradní nářadí BOSCH, jako jsou strunové sekačky, pilky, aku nůžky na trávu a keře, jsou novinkou v eshopu nako. V našem sortimentu tak jsou nyní oblíbené elektrické sekačky BOSCH ROTAK, aku sekačky BOSCH ROTAK, elektrické strunové sekačky BOSCH ART a aku sekačky BOSCH ART.

Autorizovaný prodejce zahradního nářadí BOSCHElektrické a aku sekačky BOSCH ROTAK ErgoFlex se vyznačují nízkou hmotností, snadnou manévrovatelností, inovativními prvky jako jsou boční hřebeny pro sekání u zdí a plotů, výkonnými motory Powerdrive či originálními madly pro dobré držení těla při práci. Sekačka BOSCH Vás uchvátí nejen líbivým a moderním designem, ale hlavně svou funkčností a dokonalostí v každém detailu.

Speciální kategorií zahradního nářadí BOSCH, které je zastoupeno v eshopu nako, je zahradní aku nářadí. Zahradní aku program BOSCH využívá nejmodernější lithium-iontovou technologii pro delší výdrž akumulátoru a efektivitu výkonu. Vyznačuje se možností snadné a rychlé výměny akumulátorů mezi jednotlivým nářadím a to i s dílenským. Mezi nejžádanější zahradní aku nářadí BOSCH patří aku nůžky na živé ploty či aku nůžky na trávu a keře.

Sekačky na trávu BOSCH

Dobrý výběr sekačky Bosch je pro krásný trávník rozhodující. Ať se jedná o elektrické nebo aku sekačky na trávu Rotak.

Strunové sekačky BOSCH

Strunové sekačky BOSCH

Čím členitější máte zahradu, tím složitější je údržba okrajů trávníku podél cest, zdí, záhonů atd. Za tímto účelem má Bosch kompletní nabídku el. a aku strunových sekaček.

Aku nůžky na trávu BOSCH

Akumulátorové nůžky na trávu BOSCH

Aku nůžky na trávu Bosch stříhají s mimořádnou silou. Jsou pohodlné, lehké a snadno ovladatelné a představují tak perfektní zahradní nářadí.

Akumulátorové nůžky na keře BOSCH

Stříhejte keře a živé ploty bez námahy. Nůžky na keře Bosch s lithium-iontovou technologií jsou šikovné, lehké a ideální pro tvarování.

Nůžky na živé ploty BOSCH

Nůžky na živé ploty BOSCH

Pro Vaše živé ploty máte na výběr sortiment nůžek na živé ploty BOSCH s kabelem či bez kabelu.

Aku zahradní pila BOSCH

Ergonomická a lehká aku zahradní pila Bosch KEO bez námahy řeže větve s tloušťkou až 60 mm. Díky kvalitnímu švýcarskému pilovému listu řeže mimořádně čistě a precizně.

Zahradní drtiče BOSCH

Zahradní drtiče BOSCH

Dle velikosti zahrady a četnosti používání si můžete vybrat mezi rychlými drtiči na zelený a měkký zahradní odpad a tichými drtiči na jakýkoli zahradní odpad.

Vertikutátory a provzdušňovače BOSCH

Provzdušňovač a vertikutátor trávníku BOSCH

Proti mechu jsou vynikající provzdušňovače. Vertikutátor BOSCH se zařezává do půdy a mocným tahem vzduchu vynáší odpad do sběrného koše.

Multifunkční zahradní nářadí BOSCH

Multifunkční zahradní nářadí BOSCH

Jedinečné zahradní nářadí pro velké množství úkolů na zahradě. Není nutné kupovat různé výrobky pro jednotlivá použití – vysoká hodnota za málo peněz.

Tlakové myčky BOSCH

Vysokotlaké myčky BOSCH

Ať se jedná o nejnáročnější nasazení nebo o běžnou, každodenní nečistotu, Aquatak od firmy Bosch je pojmem pro vysokotlaké čistění.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.