Vyhledávání

Heureka

Chytré fitness hodinky METABO

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

Platební brána GoPay

RainBird

Facebook

Reklamace nebo opravy nářadí BOSCH

Jak na reklamace nebo opravy nářadí BOSCH

Pohodlně a jednoduše: Servis BOSCH

Vyřízení reklamace nebo opravy profesionálního nářadí BOSCH nebylo nikdy jednodušší.
Nářadí, které chcete předat do reklamace nebo nářadí určené k opravě odešlete přímo do Bosch Service Center PT. Svoz profesionálního nářadí BOSCH do servisu je pro Vás zdarma.

Je to jednoduché, stačí pouze dva kroky:

  • Krok 1: Vyplníte formulář objednávky opravy a přiložíte jej k nářadí. Formulář za Vás rádi vyplníme i my sami. Stačí kontaktovat pracovnici reklamačního oddělení eshopu nako.cz na č. 466 330 207 nebo emailem prodejna@nako.cz . Ta za Vás vše vyplní a podá Vám informace, jak máte dále postupovat.
  • Krok 2: Řádně zabalený stroj můžete nechat vyzvednout přímo u Vás. Jednoduše vyplníte a odešlete žádost o vyzvednutí zásilky kurýrní službou. I vyplnění této žádosti můžete nechat na nás. Během několika minutového telefonátu tak zařídíte podání reklamace a zároveň zajistíte svoz vadného nářadí do servisu.
Přeprava reklamací BOSCH

V případě, že stroj zasíláte do servisu v záruční době, je nutno k žádosti o opravu připojit také doklad o nákupu stroje nebo jeho kopii.

Celý postup odeslání stroje do servisu BOSCH je také detailně popsán na stránkách společnosti BOSCH - ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.