Vyhledávání

Heureka

SENATOR SEN5940580K dílenský montážní vozík

ESSOX

Shop Roku 2015 - VÍTĚZ

NAREX - autorizovaný prodejce

RainBird

Platební brána GoPay

Facebook

Zavlažovací systémy

Naše firma se již od roku 2003 zabývá návrhy, kompletními realizacemi a servisem automatických podzemních zavlažovacích systémů. Jako svého partnera jsme si před lety, po pečlivém a dlouhém testování, zvolili americkou firmu

Zavlažovací systémy RainBird

S odstupem let se nám potvrdilo, že jsme vsadili na správnou kartu. Firma RainBird jako největší výrobce závlahových systémů na světě se cítí být zodpovědná navrhovat šetrná řešení závlah, opravdové inteligentní využití vody - The Intelligent Use of WaterTM. Příkladem můžou být unikátní trysky RainBird, které snižují spotřebu vody o 30%.  Díky svému zaměření na vodu firma cítí, že její odpovědnost přesahuje pouhou obchodní činnost. Proto pokračuje ve školících programech, které učí jak vzácnou tekutinu chránit.

Z naší nabídky:

  • LETITÉ ZKUŠENOSTI NAŠÍ FIRMY A STOVKY SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ Z ŘAD MAJITELŮ ZAHRAD, ALE I SPORTOVNÍCH PLOCH JAKO JSOU NAPŘÍKLAD TENISOVÁ A FOTBALOVÁ HŘIŠTĚ
  • REALIZACE BEZ POŠKOZENÍ STÁVAJÍCÍCH TRAVNÍCH PLOCH
  • VLASTNÍME A VŽDY TAK PLNĚ VYUŽÍVÁME MOTOROVÉ STROJE SPECIÁLNĚ VYVINUTÉ PRO REALIZACE ZAVLAŽOVACÍCH SYSTÉMŮ (slupovačka travního drnu, 11cm úzká drážkovací fréza a hutnící pěch)

V případě Vašeho zájmu o jakékoliv bližší informace nás prosím neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.